Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chomutovská extraliga 4.kolo

Již od ranních hodin bylo zřejmé, že než nejasný výsledek bude spíše nejasná cesta do Chomutova. Ranní závěje sněhu Nás však nechali chladnými a se smrtí v očích a na tachometru občas i zalomenou ručičkou za šedesátkou jsme se blížili k Chomutovské střelnici.

Ihned po nástupu na stanoviště se Milanovi samovolně po našroubování kartuše vypustil vzduch. S druhou kartuší se stalo totéž a tak místo přípravy a nástřelu jsme začali s rozborkou Milanovi zbraně. Snaha byla marná, prostě když nechce, tak nechce. Příčina nebyla na střelnici zjištěna .

Po nezdaru s opravou jsem Milanovi půjčil mojí pistoli a přesunuli ho do druhé směny. Vláďa Kousal nás nechal pistoli ještě před druhou směnou nastřelit a tak si Milan mohl vyzkoušet střelbu s pořádnou zbraní. (po závodě jsem mu ji musel vytrhávat z ruky, protože ji nechtěl pustit)

Co se týká výsledků, tak se moc nevedlo, (spíše jen mě, Milan střílel s vypůjčenou zbraní , kterou nezná) Na první položce jsem dal krásný výsledek 97 bodů, ale to také bylo vše co jsem předvedl. Ostatní položky se pohybovaly od 88 - 92 bodů . Milan mi to málem nandal s mojí zbraní, jeho první položka 88 b. , ale potom se rozjel a měl nad 90 b. a dokonce i 94 b.

To, že nám to nešlo, je vlastně vina Jendy (nechceme se s Milanem vymlouvat, ale je to tak), který nám málo držel palce od kamen z domova. Nemohl s námi , protože plnil otcovské povinnosti a hlídal malého Tomíka. Jeho vina, taky mohl nastřílet úplnou pr....ku, jako mi a byl by smutnej, jak mu to nešlo a mohl se trápit s námi.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro ujasnění

(Mrazik, 7. 12. 2013 20:54)

Tak aby bylo jasno: Tome, kdybych Milanovi pujčil svoji pistoli, tak by nás zmrskal oba, protože by to držel v levý ruce. A hlídat toho tvora, kterýho mi v porodnici stoprocentně vyměnili nebo něčim trvale nafetovali, taky není žádná sranda - moje směna trvá12 hodin, plíny, vařit, bavit, nezabít...