Jdi na obsah Jdi na menu
 


Děčín - finálových 40 ran - 28.12.2013

28. 12. 2013

Ještě po kapsách řízky a v pytlíku trochu salátu (mám na mysli ten igelitovej) a hurá na prestižní závody po svátcích. Je pravdou, že 5 kilo navíc je trochu znát a to nejen na nohách.

No, tak to začalo. Velké klání ve třech směnách. Jenda si s Milanem drželi svou lajnu . V základním závodě Milan porazil Jendu pouze o jeden bod , ale ve finále i s desetinami to Jenda udržel a Milana porazil. Mě se trochu vedlo a tak jsem jim to nandal oběma.

Ale nejen fyzička byla ta tam. Břéťa z Vysoké Pece se trápil se zbraní a každý výstřel řádně nepublikovatelně okomentoval. Pavel Šlechtů z Loun se tak zabral do výkonu svých svěřenců, že při samotném závodě se sám trápil a bádal nad tím, jak to jeho mladým střelcům šlo. Za velkou zmínku stojí velmi pěkný výkon Vládi Kousala z Chomutova. Na poslední dvě položky jsem za ním seděl a koukal jak mu to jde a dívalo se na to moc hezky (samý desítky a jen nějaká ta devítka).

Musím všem ještě sdělit , že Jenda na třetí položku prohrál naši malou sázku a musel mě pozvat na kávu a párek s hořčicí  (teď si to užívám, ale až přijde sportka, tak budu platit já).

Tak a na konec : utrpěl jsem DRUHÉ MÍSTO (nechci se chlubit), Jenda byl čtrnáctý a Milan na 18tém místě. To vše ze čtyřiceti tří startujících střelců.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

desetinky

(Mrazík, 29. 12. 2013 12:34)

Kdo ten závod zná tak ví, že se vyhodnocují zásahy ne na celé body, ale počítají se i desetiny bodu. A to jsem Tomáše JEDNOZNAČNĚ převálcoval, jak svíčku jsem ho sfouknul, rozmázl jsem ho jako holuba... protože Tomáš střílí čitelně. Když desítku, tak slabou (10,2). Zato já, já nasbíral MNOHEM víc desetin (9,9 a podobně). Tak to jen pro upřesnění a abyste si nemysleli že je Tomáš kdovíjak dobrej... :-)