Jdi na obsah Jdi na menu
 


Libovolka Louny Nečichy 23.6.2013

23. 6. 2013

Protože jsme trénovali libovolku a dost jsme "prasili" jejich pažby, tak jsme si to všechno museli vyzkoušet jak se nám to povedlo. A to pochopitelně na závodech.

Celkem v pohodě jsme našli střelnici v Nečichách, zjistili nabídku bufetu a nastoupili k závodu. Opět jsem začal položkou 88 (stejně jako v Boleticích) a pak už jsem to nebyl schopnej správně chytit a se spoustou bělic a 10ti desítkama jsem nastřílel bídných 484 b. (A to mi opět rozhodčí špatným součtem přidali 10 bodů, ale hned jsem to reklamoval). To Tomáš se k tomu postavil lépe a navzdory sluníčku (půlku závodu šajnilo do xichtu) tam celkem spokojeně namrskal 516 bodů, čímž obsadil parádní 3. místo. Asi ho to i trošku překvapilo...

A Jarda Jech nám zpříjemnil čekání na výsledky, když o zapomenutém kufru s pistolí prohlásil že nemůže být jeho, protože si ho přece dával do auta (ale byl mu povědomej). No a po kontrole auta si to rozmyslel a byl označen za sklerotika a dědka. Tak jsme se zasmáli, nejlepší si převzali ceny a jelo se domu.

Ten chlubil co se mnou jezdí a občas mě poráží (ano, je to Tomáš) se celou cestu chlubil pohárem za 3. místo a dokonce ho umístil na palubní desku, vejtaha jeden... oba jsme si přiznali, že budeme muset ještě moooc brousit a dolaďovat pažby. A přesto se už těším na další libovolku.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář