Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ročov - VC 17 Listopadu

Přijeli jsme velmi dobře naladěni, domácí gulášek v bufíku je největším lákadlem tohoto závodu. Po pozdravení jsme nastoupili do druhé směny ,( Jenda měl na starost svého juniora a tak musel zůstat doma a učit ho nějaké rošťárny )

Závod se už od nástřelu jevil velmi dobře, tedy alespoň pro mě a Milan si jel své tempo a šlo mu to. Pak se u mě něco zlomilo , tak trochu se to začalo kazit a skončilo to úplně v pr....i. Pro mě velmi špatné a nevyrovnané rány.

Milan se ale oproti mě držel , a nedal se jen tak ze závodu vyšplouchnout. Podal velmi vyrovnaný výkon s pěkným výsledkem 549 bodů ( no prostě se pozná kdo je u nás kápo )

Bylo jasné že si neodpustil celou cestu zpět ( a byla to dlouhá cesta ) mi vytknout že za to můžou mnou velmi oblíbené cigarety a nevhodná strava. Potom přišla teorie vlivu měsíce na lidské tělo ..,. atd. Těžká cesta, ovše při pohledu na můj výsledek jsem neměl odpovědi.

Závod vyhrál Packan Petr velmi dobrým výsledkem 574 bodů, jako druhý Jeremiáš Josef 566 bodů a na třetím místě Hubáček Pavel z ssk Bilina 558 bodů. Náš Milan Bernát byl na 8 místě a já až na 13tém místě.

mezi ženami vládla Lindnerová Pavlína 358 bodů, na 2. místě Nosová Martina 355 bodů a na třetím místě Černá Markéta 337bodů

V dorostencích kraloval Beneš Michal 341 b. na druhém Černá Tereza 323 d. a jako třetí Souček Otakar ml. 299b.

 

Náhledy fotografií ze složky Ročov 17.11.2013

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář