Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sportka v České Lípě

22. 6. 2013

Nějak jsme s Tomem oba zapoměli na dnešní sportku v České Lípě. A protože jsem si toho všiml až v pátek, tak si Tomáš už nestihl změnit víkendový rozvrh domácích prací a jel jsem sám. Asi to už bude tradice, ale zase přijely holky od policie na kontrolu. Dnes už to bylo lepší, Jirka Blaška je i rozesmál (alkoholtester na dech je taková veselá krabička...).

Nafasoval jsem první stav. Sluníčko jako obvykle naprosto na h...o a dělalo mi zajímavé pohyblivé stíny na terči. Tak jsem do toho všelijak mžoural a nakonec tam nasypal 279 bodů. Figura byla od začátku dobrá, pak jsem otevřel krabičku velmi archivních standartek a hned jsem měl závadu. Ale kupodivu jsem to ustál a i bez padesátky jsem dal 288 b.

Celkovým výsledkem 571 bodů jsem utrpěl výhru  A když většina odjela, tak jsem se u rozhodčího pídil po podivném součtu z mířený. Chyba v součtu mi přidala 4 body, ale furt to stačilo na výhru (567 správně) a druhý Blaška "netrval na opakování ceremoniálu"  Teď si aspoň všichni myslí že umím střílet a já jim to rozmlouvat nebudu.

ofiko výsledovka

V neděli jedeme na libovolku do Loun k Jeremiášovi, tak jsem brutálně přebrousil pažbu a zítra budu s údivem ve tváři bojovat o 510 bodů.

 

A ten nosič kufru? Tomáš mi v SMS gratuloval k výhře a neprozřetelně napsal, že mi bude nosit kufr za tu výhru. Ale nebudu ho mučit, vyberu si to jen jeden den... Jdu ještě zabalit pár cihel a pak do hajánkova.

Dobrou noc

 

Náhledy fotografií ze složky Česká Lípa 22.6.2013

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář