Jdi na obsah Jdi na menu
 


Finále - Chomutovská extraliga

2. 3. 2014

 

Velké finále po ukončení šesti kol a z každé kategorie vybraných osm nejlepších střelců.

Tak jsme s Jiřím Chvojkou, kterého jsem naložil v Duchcově práskli do koní a hurá na finále. Hned po vydatné snídani v bufíku jsem začal fandit prvním finálovým střelcům. Hned po nich nastoupil Jiří a já se mu divil, proč se mu to tak klepe, než vystřelí. (No hned v zápětí jsem to pochopil sám) Jirka bojoval jako lev, ale bohužel nervy pracovali a tak se na medajlové posty nedostal. (opravdu to není jednoduché, je to opravdu stres)

No a já jsem si svoje užil taky . Na venek jsem se snažil být klidný, ale uvnitř mě jsem byl úplně rozebranej. Moc mi pomohlo, když hned po prvních třech ranách jsem byl poslední a následně po součtu šesti ran jsem toto místo neopustil. Tak mě dělili od vyřazení pouhé dvě rány. A to byl impuls, (vše je ztraceno, tak už můžu normálně spouštět) první rána dobrý a ta druhá, taky. " ejhle, ono to klaplo, já zůstávám" tak další nervy, nejdřív se začala chvět ruka, potom paže , následně celej trup a nakonec i nohy. Prst jak zkorodovanej, ohnout šel tak na šest trhů.

Nejvíc odreagování bylo, mezi jednotlivými ranami, při kterých mi pomohl Pavel Šlechta a Petr Kožíšek , (oba z Loun) se kterými jsme každou ránu pořádně okomentovali. Nejvíc v klidu byl ale Pavel Světlík, kterého naše řeči a výsledky jen tak nerozhodí.

Nakonec se Pavel Světlíků nenechal od nás ukecat ať to vzdá a tak s přehledem a s výrazným náskokem vyhrál, jako druhý a úplný kliďas byl Petr Kožíšek, a jako třetí já Tomík Bláhů.

Nutno dodat, že nejvíce úspěchů v tomto finále zaznamenali střelci z Loun . Tereza a Markéta Černých, Dalibor Krejčí, Petr Kožíšek. Samozřejmě, vše pod KLIDNOU taktovkou Pavla Šlechty, kterého nutno dodat jsem porazil.

 

Náhledy fotografií ze složky Finále - Chomutovská extraliga

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář