Jdi na obsah Jdi na menu
 


MČR Plzeň VzPi - 2014

Tak už den předem, jsme se rozjeli do Plzně, abychom předvedli naše schopnosti na MČR ze vzduchových zbraní.

Již v pátek po příjezdu jsme absolvovali registraci a přejímku zbraní. Samo sebou, že v pohodě . V naší výpravě byla i Adélka, která plnila roli hlavního fotografa a trenéra. Po přejímce jsme zajeli na námi objednaný pension , tam jsme vybalili a hurá do hospůdky naladit formu. ( s Ajikem  to ladění formy bylo jen do 19:15 a potom na kutě) No , ale za zmínku stojí ubytování, jenž bylo opravdu dobré a můžeme jen doporučit. (http://www.penzionhlinkova.unas.cz/?lg=cs&item=item1 )

Výprava do víru noční Plzně stála za to. V hospůdce nám chutnalo a potom jsme udělali pár fotek na náměstí v noční Plzni.

Ranní snídaně a do reality. Po ránu panovala velmi dobrá nálada , která ustupovala stejně rychle, jako kilometry ke střelnici. Na střelecké čáře, ještě pár vtípků s kolegy a jdeme na to. Začátek se Jendovi moc nevydařil, ale ke konci chytl druhý dech a ustál svůj výsledek, který měl lepší oproti minulému roku. Já jsem se držel, ale nestačilo to na výsledek, který jsem měl loni a tak jsem se o pár zásahů pohoršil.

Ještě jsme koukli na finále , poškádlili kamarády , zamávali  a vyjeli jsme směr Ústí n/L

TAK A TEĎ UŽ NÁM ZAČÍNÁ KULOVÁ SEZÓNA

 

Náhledy fotografií ze složky MČR Plzeň 2014 - VzPi 60

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář