Jdi na obsah Jdi na menu
 


VC České Lípy , pořádané v Děčínské střelnici

Od samého rána u nás převládala velmi dobrá nálada. Ovšem jen do zahájení nástřelu. Jenda se rozhodl, že si veme stav hned vedle mě a ještě čelem na mě. Už od začátku (a to jsme ladili formu) bylo jasné, že dnes se s tím budeme prát. Milan byl kousek od nás a jak bylo zřejmé , je na tom asi podobně jako mi .

Hned v první pětce jsem si střelil čistou šestku a Jenda lízanou sedmu. To bylo ještě na hraně, dalo se to trochu očekávat a nic nebylo ztraceno. Ovšem ve druhé desítce jsem skvěle pokračoval v natrhávání bílého a Jenda z pěti ran dvě špatné. Od tohoto okamžiku jsem to vzal trochu rychleji a Jenda mi nestačil, ale snažil se držet krok. Milan se pral o kousek dál tak trochu jako mi.

Nakonec každý z nás si tuto hořkou záležitost musel vyž....t sám. Ještě než pověsili výsledky, stihli jsme si dát párek (to ještě chutnal, po skouknutí výsledků, by taky chutnal )

No a nakonec vyhrál mgr. Trnka Tomáš s krásným výsledkem 574b. hned za ním Packan Petr 568b. a jako třetí mgr Petkov Plamen 557b.

V ženách vládla pevnou rukou Kožuchová Karolína 372b. hned za ní Vrtišová Renata 351b. a na třetím místě Boháčková Martina 350b.

 

Náhledy fotografií ze složky VC České Lípy

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář