Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velká cena Děčína + přebor Ústeckého kraje 11.01.2014

Plánem na tento závod bylo přijet až na třetí směnu a dát tím malou naději soupeřům, že mají šanci. Milan jel na první směnu a ještě než jsme stihli vyjet, už nám volal, kde jsme, že třetí směna již bude začínat (náš plán začal mít menší trhlinu). Tak jsme hupsli do vozu značky FORD, který nějak nechce v poslední době startovat a hurá na Děčín. Na začátku Děčína volal Jiří Boháček, že se čeká už jen na nás (na krále se taky čekalo, ale nikdy jim nikdo nic nevyčítal). Tak tedy s malým zpožděním, ale přeci jsme dojeli skoro včas.

Už před nástřelem jsme si s Jendou řekli, že jim nedáme šanci (jako vždy do prvních závodních ran). Pak jsme se už domlouvali na bufet.

Jenda začal z ostra a jeho nástřel mě docela vyvedl z rovnováhy, 6x10 a 4x9 , položka nástřelu 96b. A začala hodinu a půl ostrá bitva o nejlepší výsledky. Mě se dařilo všechny položky tak nějak udržet a i přes hodně osmiček a dvě sedmičky jsem to ustál a dokompenzoval desítkama. Jenda začal velmi dobře, jako v nástřelu, ale potom si střelil v první desítce krásnou pětku (to ho zřejmě motivovalo , asi neměl tušení jak se tam dostala). Já mám jasno, chtěl nám dát naději na medajle.

Tak nakonec nás porazil Jiří Boháček nástřelem 562b., jako druhý Pepa Jeremiáš (s novou pistolí a z oleje) 561b. a jako TŘETÍ já Tomáš Bláha nástřelem 560b. (ovšem jen o chlup ), Ferda Táborský měl stejný výsledek, jen na centrové desítky jsem ho udolal o dvě.

V ženách kralovala pevnou rukou Karolína Kožuchová 365b., na druhém místě Martina Boháčková 364b. a jako třetí Hanka Krystyníková 363b.

V hodnocení krajského přeboru se v mužích pořadí nezměnilo (a tudíž jsem třetí nej v Ústeckém kraji ze vzdůši ).

V ženách se pořadí změnilo a jako první a přebornicí kraje se stala Boháčková Martina, jako druhá Hanka Krystyníková a jako TŘETÍ v Ústeckém kraji Martina Nosová z Duchcova (356b.)

A tak je nasnadě začít trénovat, aby nám to soupeři nevrátili (začínaj bejt všichni nějak dobrý).

 

 

Náhledy fotografií ze složky Velká cena Děčína + Přebor ÚL kraje

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pětka

(Mrazík, 13. 1. 2014 8:01)

Já vím naprosto přesně jak se tam dostala, TYS mi ji tam střelil!!! Viděl jsem to i v úterý na tréninku!!!

Re: Pětka

(ssk-usti-nl - Tom, 13. 1. 2014 15:10)

Ne , ne , já ne, nemáš koukat na můj terč a střílet naslepo k sobě

Re: Re: Pětka

(Mrazík, 15. 1. 2014 13:46)

Já ti asi taky jednu střelim naslepo bez koukání, to budeš koukat!!!