Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČPTM Finále - Plzeň - VzPi40 , SP 30+30 , 2015

29. 8. 2015

Bára se nám nominovala do finále ČPTM (český pohár talentované mládeže) a na svou první účast si vedla velmi dobře yes

Hned v prvním roce Báry střelecké kariéry se nám nominovala na ČPTM, mezi nejlepší mladé střelce. V úvodním závodu ve vzduchové pistoli si vedla už v první položce velmi nádherně nástřelem 90ti bodů wink, ovšem, ve druhé trochu zapracovala nervozita a nástřelem 79ti bodů surprise si trochu pokazila výsledek, ostatní položky už jela ve vyrovnaném tempu 86 a 85 bodů. I přes velkou konkurenci se s koncovým výsledkem 339 bodů umístila na krásném 11tém místě laugh.

Odpoledne následovala Sportovní pistole, kde si naše svěřenkyně vystřílela nový osobní rekord nástřelem 538 bodů ( s nástřelem na figurách 275 bodů cool)

Na tento závod byla krása koukat, všem dorostencům se velmi dařilo a výsledky jsou opravdu vyrovnané smiley. Celá Báry kategorie byla vysokými výsledky velmi našlapaná , ale i přes to, se Barča svým výsledkem probojovala na krásné šesté místo. ( se stejným výsledkem jako pátá, jen na centry měla Bára míň) Se ztrátou na první místo 10ti bodů yes ( Jo Baru to je ta jedna šestka na mířený blush)

Blahopřejeme vítězům a Natálce Janouchové z SSK Kadaň k jejímu krásnému druhému místu v SP30+30 s novým osobním rekordem

PS: málem jsem dostal íčko po tý krabce cigaret, co jsem nervama za oba probíhající závody vykouřil 

 

 

Náhledy fotografií ze složky 29.8.2015 ČPTM Finále - Plzeň 2015

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář