Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chomutovská extraliga V. kolo

3. 1. 2016

Ani se mi to nechce psát, ale musím tu objektivně napsat, jak si Ládik střelil jedničku surprise a to nebylo vše, jak ho to zaskočilo, tak si ještě ke všemu dal šest ran do terče místo pěti cheeky (teda skleróza a takhle brzy devil)

Ovšem nebyl sám kdo perlil, ač také nerad - Aja si střelila v poslední položce papírovou nulu blush , ale i tak se udržela na krásných 324 bodech.

Nejlépe se dařilo Míše, která přestřílela čtyřicítku yes Ondra, který se udržel na standardu smiley a nakonec Bára, která i se šestkou zůstala těsně pod 350kou.

No každý si někdy vybere doušek té špatné chvilky crying , a proto asi neváhali a chtěli to mít hned s počátkem nového roku za sebou laugh

 

Náhledy fotografií ze složky 3.1.2016 Chomutovská extr. V. kolo

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

....a nebudu hodnej!!!

(Ládík, 4. 1. 2016 23:41)

Nóóó, pěkně jsi to napsal.
Ano, dal jsem si jedničku (holt to spustilo samo, no), i ten zbytek je celkem v poho, ale nějak si zapomněl zmínit těch tvejch 554 (a bez jedničky). Taky ses moc nepředved! :-) :-) :-) takže, jakýpak "chtěli to mít hned za sebou"? Kdyby tam stálo: "chtěli JSME to mít hned za sebou" tak mlčím! :-)

Re: ....a nebudu hodnej!!!

(Coach Tom, 5. 1. 2016 0:28)

Ale joooo máš pravdu, vím že ti haprovali baterie v tý mogrýnhce , nebo jak se to jmenuje :-) :-) a tak tu tvou jedničku přehlédneme :-) :-)
No a co se týče mého výsledku, tak musím s tebou souhlasit :-) nic moc, měl jsem se snažit víc !!!
tedy v opravě CHTĚLI JSME TO MÍT HNED ZA SEBOU :-) :-) :-)

Re: Re: ....a nebudu hodnej!!!

(Ládík, 5. 1. 2016 0:33)

...... tak je to správné, kázeň musí byť :-)