Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství ČR 2017 - Plzeň

11. 9. 2017

V datu od 9.9.2017 až do 11.9.2017 se konalo Mistrovství České republiky z kulových zbraních v Plzni

V pátek jsme se účastnili v kategorii mužů disciplíny ve velkorážné pistoli VP30+30 a hned první den se nám podařilo ve společném družstvu Bláha Tomáš SSK Ústí nad Labem, Boháček Jiří SSK Boletice n/L a Jaroslav Ruffer SSK Boletice n/L získat BRONZOVOU MEDAILI

V sobotu 10.9.2017 následovala s naší účastí disciplína sportovní pistole SP30+30, kde jsme již měli dva naše reprezentanty klubu, Tomáše Bláhu a Ladislava Kučeru. Oba naši střelci byli obsazeni do krajského družstva "A" i "B"

Družstvo "A" ve složení Bláha Tomáš SSK Ústí nad Labem, Fidler Tomáš SSK Boletice n/L a Voříšek Jan SSK Chomutov vyhráli ZLATOU MEDAILI a tím získali i TITUL MISTRŮ ČR v družstvech

Družstvo "B" ve složení Kučera Ladislav SSK Ústí nad Labem, Polach Jan SSK Louny město a Ruffer Jaroslav z SSK Boletice n/L vyhráli STŘÍBRNOU MEDAILI 

A naposledy v neděli se MČR konala disciplína SP30+30 v kategorii dorostenek, ve které jsme měli hned trojí zastoupení. Nejlépe si vedla Chovancová Bára, která o pouhé tři body zůstala pod stupni vítězů a svým nástřelem 541 bodů obsadila nádherné čtvrté místo. Bláhová Adéla s nástřelem 531 bodů potvrdila svou stálou formu a obsadila osmé místo. Dobnerové Elišce nevyšel začátek závodu a tak nakonec s nástřelem 487 bodů obsadila 14té místo.

Ovšem, Krajské družstvo, ve kterém jsme měli dvě střelkyně z našeho klubu ve složení Chovancová Bára SSK Ústí nad Labem, Bláhová Adéla SSK Ústí nad Labem a Tomanová Adéla z SKP Unitop Louny vybojovali STŘÍBRNOU MEDAILI

VELKÁ GRATULACE A PODĚKOVÁNÍ STŘELCŮM NAŠEHO KLUBU ZA JEJICH REPREZENTACI NA MČR 2017

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář