Jdi na obsah Jdi na menu
 


dnešní závody Ústecká diabolka VzPi 60/40

15. 2. 2015

Za přispění společnosti rozmery-finalni.jpg  ARMED spol. s.r.o  jsme pořádali druhý závod ve vzduchové pistoli VzPi 60 a 40 ran

Nově jsme na přání Libereckých střelců dodali topení a na žádost Lounských střelců přidali osvětlení. Vše se zdařilo a jsme rádi, že nás navštívili i čtyři střelci z Prahy. 

Závod probíhal v plném tempu a obešel se bez velké závady ( až na 2-3 minutový výpadek proudu indecision) Vše se zdařilo odstranit v podstatě okamžitě. 

Hlavní kategorii Dorostenci vyhrál novým osobním rekordem Bláha Martin z SSK Kadaň nástřelem 339 bodů  na druhém místě se umístil Souček Otakar ml. z SSK Duel Praha nástřelem 331 bodů a třetí místo obsadil Krejčí Dalibor z SSK Louny nástřelem 325 bodů 

Naši nejmladší střelci Bára Chovancová obsadila 4. místo ( prý děda zapomněl doplnit CO 2 do kartuše laugh) , dále Adélka Bláhová na 5. místě ( a nástřelem osobního rekordu wink blahopřejeme), a nakonec Ondra Holub, který obsadil 6. místo z osmi střílejících dorostenců ( teda Ondro, včera Valentýn a dnes jsi neměl sílu devil copak jsi asi dělal ? )

V kategorii žen a juniorek se na prvním místě umístila Krystyníková Hana z SSK Meziboří 361 bodů, na druhém místě Kořínková Anna z SSK Chomutov 353 bodů ( s půjčenou pistolí od Báry a jak jí to šlo surprise) a na třetím místě Kočí Marcela z SSK Liberec 346 bodů.

V kategorii muži, junioři, senioři a veteráni se na první místo prostřílel Ctibor Arnold z SKP Teplice sever nástřelem 559 bodů, hned za ním se umístil Packan Petr z SSK Duel Praha nástřelem 556 bodů a na třetím místě Hubáček Pavel z SSK Bilina nástřelem 554 bodů.

Všem vítězům gratulujeme

Děkujeme společnosti Armed spol. s.r.o. za přispění darů pro vítěze, 

Děkujeme Petru Chrudimskému a Haně Zoubelové (také dětem) za provoz kantýny a Janu Bauerovi za spolupráci při hodnocení terčů.

Jsme moc rádi, že jste si k nám udělali opět cestu a budeme se těšit na dalších závodech

 

 

Náhledy fotografií ze složky 15.2.2015 Ústecká diabolka

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář