Jdi na obsah Jdi na menu
 


STARTOVNÍ LISTINY " ÚSTECKÁ DIABOLKA VzPi 60/40 " 14.2.2016

logo-karticka.jpg

 

 

 

14.2.2016

STARTOVNÍ LISTINY

NULTÁ SMĚNA od  7:00 do 08:30

stav č.

1.  Petráková Michaela   VzPi 40             Ústí n/L

2.  Dobnerová Eliška      VzPi 40              Ústí n/L

3.  Kaplan Jan               VzPi 60             Ústí n/L

4.  Holub Ondřej            VzPi 40             Ústí n/L

5.  Bláhová Adéla          VzPi 40             Ústí n/L

6. Chovancová Bára      VzPi 40              Ústí n/L

7. Čepelík Tomáš          VzPi 60              Ústí n/L

8. Kučera Ladislav         VzPi 60             Usti n/L

PRVNÍ SMĚNA od 09:00 do 10:45

1.                                 VzPi 60            

2.  Němeček Václav       VzPi 40             Duchcov

3.  Zábranský Milan       VzPi 60             Bilina

4.  Vondráček Václav     VzPi 60             INVA Liberec

5.  Hubáček Pavel         VzPi 60             Bilina

6.  Urbanczyk Petr         VzPi 40             Duchcov

7.  Musil Jan                  VzPi 40             Duchcov

8.  Dvořák                    VzPi 40             Bilina

 

DRUHÁ SMĚNA od 10:55 do 12:40

1.  Kočí Vratislav           VzPi 60             Liberec

2.  Balog Pavel              VzPi 60             Česká Lípa

3.                                 VzPi 60            

4.  Pomaizel Antonín      VzPi 60             Česká Lípa

5.  Kočí Marcela            VzPi 40             Liberec

6.  Plíšek jindřich           VzPi 40             Česká Lípa

7.  Kořínková Anna        VzPi 40             Chomutov

8.  Drobný David           VzPi 40             Česká Lípa       

TŘETÍ SMĚNA od 12:50 do 14:35

1.                                 VzPi 60                                    

2.  Arnold Ctibor           VzPi 60             SKP Teplice sever                    

3.  Varga Pavel             VzPi 60             1976, č.p. 07943, SSK DUEL Praha 0069

4.  Rosíval Filip              VzPi 40             Chomutov

5.  Vadim Pecheritsa      VzPi 60             1972, č.p. 41067, SSK Praha, z.s. 0893

6.  Rottenberg Jakub      VzPi 40             Chomutov                 

7.  Litera Jiří                  VzPi 60             Praha              

8.  Novák Vít                 VzPi 40             Chomutov                    

ČTVRTÁ SMĚNA od 14:45 do 16:30

1  Souček                     VzPi 60             Praha

2. Jeremiás Josef           VzPi 60             Unitop Louny

3  Buček                       VzPi 60             Praha

4. Karfík Zdeněk            VzPi 60             Unitop Louny

5. Packan                     VzPi 60             Praha

6.  Fidler Tomáš            VzPi 60             Děčín

7.                                 VzPi 60            

8. Ruffer Jeroslav          VzPi 60             Děčín

 

PÁTÁ  SMĚNA od 16:40 do 17:55

1  Janouchová Natálie    VzPi 40             Kadaň  

2. Tomanová Adéla       VzPi 40             Unitop Louny

3  Šubrt Karel                VzPi 40             Louny Město

4. Přibíková Aneta         VzPi 40             Unitop Louny

5. Papcun Miroslav        VzPi 40             Louny Město

6. Jindrová Hana           VzPi 40             Unitop Louny

7. Černá Markéta          VzPi 40             Louny město

8. Izák Zdaněk              VzPi 60             Kadaň              

 

Vyhlášení výsledků v cca 18:15