Jdi na obsah Jdi na menu
 


STARTOVNÍ LISTINY " ÚSTECKÁ DIABOLKA VzPi 60/40 " 15.2.2015

2. 2. 2015

logo-ul2.jpg

STARTOVNÍ LISTINY NA MEM. D. MRÁZKA 11.1.2015

 

15.2.2015

STARTOVNÍ LISTINY

NULTÁ SMĚNA od  7:00 do 08:30

stav č.

1. 

2.  Ruffer Jaroslav         VzPi 60             Decin

3.  Bernath Milan           VzPi 60            Ústí n/L

4.  Holub Ondřej            VzPi 40           Ústí n/L

5.  Bláhová Adéla          VzPi 40            Ústí n/L                                                            

6. Chovancová Bára      VzPi 40             Ústí n/L    

7. Čepelík Tomáš          VzPi 60             Ústí n/L         

8. Kucera Ladislav         VzPi 60             Usti n/L

PRVNÍ SMĚNA od 09:00 do 10:45

1.  Komann Pavel          VzPi 60             Mezibori

2.  Hlaváček Zdeněk      VzPi 60             Duchcov

3.                                 VzPi 60             Kadan

4.  Chvojka Jiří              VzPi 60             Duchcov

5.  Hubáček Pavel         VzPi 60             Bilina

6.  Karpisek Bretislav     VzPi 60             Vysoka Pec

7.  Filipovský Jiří           VzPi 60             Bilina

8.  Dvořák                    VzPi 40             Bilina

DRUHÁ SMĚNA od 10:55 do 12:40

1.                                 VzPi 60             Duchcov

2.  Kočí Marcela             VzPi 40             Liberec

3.                                 VzPi 40             Duchcov

4.  Krčmář Aleš              VzPi 60             Liberec

5.  Sidova Pavlina           VzPi 40             Liberec

6.                                 VzPi 40             Kadan

7.  Dragounova Jana       VzPi 40             Duchcov

8.  Kočí Vratislav             VzPi 60             Liberec            

TŘETÍ SMĚNA od 12:50 do 14:35

1.                                 VzPi 60             Duchcov

2.  Keller Rudolf             VzPi 60            Mezibori

3.  Packan Petr              VzPi 60             Praha

4.  Krystynikova Hana     VzPi 40             Mezibori

5.  Souček Otakar          VzPi 60             Praha   

6.                                 VzPi 40            Duchcov

7.  Souček ml.               VzPi 40             Praha

8.  Červenkova Renata  VzPi 40              Praha

ČTVRTÁ SMĚNA od 14:45 do 16:15

1                                  VzPi 60             Louny

2.                                 VzPi 60             Louny

3  Ctibor Arnold             VzPi 60             Teplice

4.                                 VzPi 40             Louny

5.                                 VzPi 40             Chomutov

6.                                 VzPi 40              Louny

7.                                 VzPi 40             Chomutov

8.                                 VzPi 40             Louny

Vyhlášení výsledků v cca 16:35  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář