Jdi na obsah Jdi na menu
 


STARTOVNÍ LISTINY NA MEM. D. MRÁZKA 13.11.2016

13.11.2016

STARTOVNÍ LISTINY

NULTÁ SMĚNA od  7:40 do 08:55

stav č.

1.  Pranšperger Tomáš  VzPi 40             Ústí n/L

2.  Petráková Michaela    VzPi 40             Ústí n/L

3.  Holub Ondřej            VzPi 40             Ústí n/L

4.  Chovancová Bára     VzPi 40              Ústí n/L

5.  Bláhová Adéla          VzPi 40             Ústí n/L  

6.  Matějka Tomáš        VzPi 40             Ústí n/L  

7.  Dobnedová Eliška     VzPi 40             Ústí n/L

8.  malej Ondra             VzPi 40             Ústí n/L

PRVNÍ SMĚNA od 09:00 do 10:45

1.  Zábranský Milan       VzPi 60             Bilina   

2.  Václav Vondráček     VzPi 60             Inva Liberec

3.  Filipovský Jiří            VzPi 60             Bilina   

4.  Křížek Milan             VzPi 60             Č. Lípa

5.  Hubáček Pavel         VzPi 60             Bilina   

6.  Keller Rudolf jun       VzPi 60            Meziboří           

7.  Keller Rudolf st.        VzPi 60             Meziboří           

8.  Dvořák Jaroslav       VzPi 40             Bilina

DRUHÁ SMĚNA od 10:55 do 12:40

1.  Tesař Vladimír          VzPi 60             Č. Lípa             

2.  Voříšek Jan              VzPi 60             Chomutov

3.  Plíšek Jindřich           VzPi 40             Č. Lípa 

4.  Kořínková Anna        VzPi 40             Chomutov

5.  Plíšek Miloslav          VzPi 60             Č. Lípa             

6.  Boháčková Martina   VzPi 40             Boletice

7.  Boháček Zdeněk       VzPi 60             Boletice

8.  Červenková Renata  VzPi 40             Praha   

TŘETÍ SMĚNA od 12:50 do 14:35

1.  Šubrt Karel               VzPi 40             Louny město                

2.  Beneš Milan             VzPi 60             Louny město    

3.  Krejčí Dalibor            VzPi 40             Louny město    

4.  Papcun Miroslav       VzPi 40             Louny město    

5.  Beneš Michal            VzPi 60             Louny město    

6.  Kopřiva Petr             VzPi 40             Louny město    

7.  Vavroušková Michaela VzPi 40           Louny město    

8.  Řeháčková Denisa    VzPi 40             Louny město    

ČTVRTÁ SMĚNA od 14:45 do 16:15

1  Ruffer Jaroslav          VzPi 60             Boletice

2. Pomeisl                     VzPi 60             Manušice

3  Fidler Tomáš             VzPi 60             Boletice

4. Souček Otakar jun.    VzPi 60             Praha

5. Cvrk Miloš                 VzPi 60             Praha

6. Packan Petr               VzPi 60             Praha

7. Viktorová Alena         VzPi 40             Praha

8. Drobný David             VzPi 40             Manušice

Vyhlášení výsledků v cca 16:35