Jdi na obsah Jdi na menu
 


STARTOVNÍ LISTINY NA MEM. D. MRÁZKA 15.11.2015

21. 10. 2015

 

logo-karticka.jpg

 

STARTOVNÍ LISTINY NA MEM. D. MRÁZKA 11.1.2015

15.11.2015

STARTOVNÍ LISTINY

NULTÁ SMĚNA od  7:00 do 08:30

stav č.

1.  Holub Ondřej            VzPi 40             Ústí n/L

2.  Petráková Michaela    VzPi 40             Ústí n/L

3.  Čepelík Tomáš          VzPi 60             Ústí n/L

4.  Chovancová Bára      VzPi 40              Ústí n/L

5.  Bláhová Adéla          VzPi 40             Ústí n/L  

6.  Dobnedová Eliška     VzPi 40             Ústí n/L  

7.  Prachatický Marek    VzPi 40             Ústí n/L

8.  Chrudimský Petr       VzPi 60             Ústí n/L

PRVNÍ SMĚNA od 09:00 do 10:45

1.  Kučera Ladislav        VzPi 60             Ústí n/L

2.  Ruffer Jaroslav         VzPi 60             Boletice

3.  Zábranský Milan       VzPi 60              Bilina

4.  Hlaváček Zdeněk      VzPi 60              Duchcov

5.  Filipovský Jiří            VzPi 60             Bilina

6.  Chvojka Jiří              VzPi 60             Duchcov

7.  Hubáček Pavel         VzPi 60             Bilina

8.  Dragounová Jana      VzPi 40             Duchcov

DRUHÁ SMĚNA od 10:55 do 12:40

1.  Bláha Tomáš             VzPi 60             Ústí n/L

2.  Kočí Vratislav           VzPi 60             Liberec

3.  Plíšek Miloslav          VzPi 60             Česká Lípa

4.  Balog Pavel              VzPi 60             Manušice

5.  Krčmář Aleš             VzPi 60             Liberec

6.  Pomeisl Antonín        VzPi 60             Manušice

7.  Kočí Marcela            VzPi 40             Liberec

8.  Plíšek Jindřich           VzPi 40             Česká Lípa

TŘETÍ SMĚNA od 12:50 do 14:35

1.  Černý Petr               VzPi 60             Louny

2.  Ctibor Arnold           VzPi 60             Teplice

3.  Šlechta Pavel           VzPi 60             Louny

4.  Kousal Vladimír        VzPi 60             Chomutov

5.  Šlechta ml.               VzPi 40             Louny

6.  Kořínková Anna        VzPi 40             Chomutov

7.  Krejči Dalibor           VzPi 40             Louny

8.  Beneš Milan             VzPi 60             Louny

ČTVRTÁ SMĚNA od 14:45 do 16:15

1

2.

3  

4.

5.

6.  

7.        

8.

Vyhlášení výsledků v cca 16:35