Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ústecká diabolka VzPi 60/40 - 2017

1. 2. 2017

       STARTOVNÍ LISTINY - 5.2.2017

PRVNÍ SMĚNA od 09:00 do 10:45

1.  Beneš Milan             VzPi 60             Louny město                

2.  Dvořák Jaroslav        VzPi 40             Bilina

3.  Keller Rudolf st.        VzPi 60             Meziboří

4.  Zábranský Milan        VzPi 60             Bilina

5.  Keller Rudolf ml.       VzPi 60             Meziboří

6.  Hubáček Pavel          VzPi 60             Bilina

7.  Holub Ondřej            VzPi 40             Ústí n/L

8.  Filipovský Jiří             VzPi 60             Bilina

DRUHÁ SMĚNA od 10:55 do 12:40

1.  Kočí Vratislav           VzPi 60             Liberec

2.  Cvrk Miloš                VzPi 60             Praha

3.  Hlaváček Zdeněk       VzPi 60             Duchcov

4.  Brejša Petr               VzPi 60             Praha

5.  Kočí Marcela             VzPi 40             Liberec

6.  Jech Jaromír             VzPi 60             Praha

7.  Krčmář Aleš             VzPi 60             Liberec            

8.  Dragounová Jana      VzPi 40             Duchcov                                  

TŘETÍ SMĚNA od 12:50 do 14:35

1. Bláhová Adéla            VzPi 40             Ústí n/L                                   

2. Ctibor Arnold             VzPi 60             SKP sever Teplice

3. Chovancová Bára        VzPi 40             Ústí n/L

4. Plíšek Jindřich            VzPi 40             Česká Lípa       

5. Dobnerová Eliška        VzPi 40             Ústí n/L

6. Bílek Martin               VzPi 40             Boletice n/L                  

7. Krčmář Matouš          VzPi 40             Ústí n/L                                   

8. Ruffer Jaroslav          VzPi 60             Boletice n/L                 

ČTVRTÁ SMĚNA od 14:45 do 16:30

1  Vavroušková M.         VzPi 40             Louny město

2. Matějka Tomáš          VzPi 40             Ústí n/L

3. Šubrt Karel                VzPi 40             Louny město

4. Vasin Nikita               VzPi 40             Ústí n/L

5. Řeháčková Denisa      VzPi 40             Louny město

6.                                 VzPi

7. Šlechta Pavel             VzPi 60             Louny město                

8.                                 VzPi                                                                

Vyhlášení výsledků v cca 16:50  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář